UNIFIL-CONCERT MET BABE-ZANGERES GEMMA VAN ECK

Categorie
Reünies
Datum
11 november 2017 14:00 - 21:30

Afzegging optreden Gemma van Eck 

Helaas moeten wij u mededelen dat het aangekondigde concert inclusief het uitgebreide programma van 11 november van (Babe)zangeres Gemma van Eck NIET doorgaat. Dank voor uw belangstelling en (eventuele) aanmelding voor het programma. Helaas zijn wij genoodzaakt het voor die datum af te zeggen. Dat spijt ons zeer. Wij zullen u op de hoogte stellen wanneer een andere datum bekend is en/of wanneer u Gemma bij een ander concert kunt ontmoeten.

Groetend namens de organisatie, Andries de Boer en de UNIFIL Vereniging.

 

 

oorspronkelijk info:  Uniek evenement met concert. Lees alle details in dit Nieuwsbericht.

 
 

Alle datums

  • 11 november 2017 14:00 - 21:30

Powered by iCagenda

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web