Veteranenlezing 2018

Categorie
Reünies
Datum
5 november 2018 13:00 - 17:00

Op maandagmiddag 5 november a.s. organiseert het Veteraneninstituut, samen met de NLVD, de jaarlijkse Veteranenlezing. Met het thema ‘Relaties onder vuur. Samen aan zet.’ gaat de lezing dit jaar over de belangrijke rol van het thuisfront in het leven van de veteraan.

De minister van Defensie verzorgt het welkomstwoord, waarna psychiater Bram Bakker, thuisfronter Ingrid van Duren (moeder van veteraan Rob Severs), maatschappelijk werker Wietse Verhaar en majoor Gwenda Nielen verder op het thema ingaan. De dag wordt muzikaal afgesloten door zangeres Do.

 Meer informatie en aanmelden: https://www.veteraneninstituut.nl/veteranenlezing2018/

 Zie ook deze informatie.

 
 

Alle datums

  • 5 november 2018 13:00 - 17:00

Powered by iCagenda

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web