Dodenherdenking Havelte 2019

Categorie
Actviteiten
Datum
4 mei 2019 18:45 - 21:00

Bericht uit Havelte

Evenals voorgaande jaren vindt ook dit jaar weer de dodenherdenking op 4 mei plaats. Het 44 Pantserinfanteriebataljon Regiment Infanterie Johan Willem Friso wil op deze dag haar gesneuvelde UNIFIL- en JWF-militairen herdenken. Ook dit jaar organiseert C-44 Painfbat RI JWF op 4 mei de herdenking van omgekomen UNIFIL- en JWF-militairen. De locatie van deze herdenking is het JWF-monument op de Johannes Postkazerne te Havelte. Ontvangst vanaf 18.45 uur in de Posthoeve, einde ceremonie om 21.00 uur.

Het tijdschema voor genoemde dag is als volgt:
   
18.45 uur 19.30 uur Ontvangst overige deelnemers in het kantine-gebouw
   
19.30 uur Dodenwacht en vlaghijsers aangetreden
   
19.40 uur - 19.50 uur Verplaatsen genodigden naar het monument
   
19.50 uur - 20.15 uur Herdenkingsplechtigheid
   
20.15 uur Einde plechtigheid en verplaatsen naar het kantine-gebouw (KEK)
   
21.00 uur Vlaggen strijken
   
U heeft een uitnodiging nodig als toegangsbewijs tot de kazerne. Aanmeldingen via Joop Hoek onze S3

Graag zouden we van jullie willen vernemen wie daar in DT heen gaat. Het is een traditie dat de NUV tijdens deze gelegenheid een detachement en Cdnt levert alsmede 2 Unifillers in Oud Groen naast het monument voor de erewacht. Namens de Nederlandse UNIFIL Vereniging wordt er een krans gelegd bij het monument op de kazerne.

Heb je geen DT dan is kledingvoorschrift tenue de ville.  Eventuele aanvullende details worden hier toegevoegd.

Willen jullie mij een berichtje sturen zodat we weten wie erheen gaat. Daarna zullen we de Cdnt van ons detachement berichten wie er allemaal aanwezig zullen zijn.

Mijn mailadres is:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Joop Hoek, S3 NUV, 06-54 63 16 86

 

 
 

Alle datums

  • 4 mei 2019 18:45 - 21:00

Powered by iCagenda

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Oproepen

Agenda

logo lzv web