Gelezen in Checkpoint:

"Ik ben als dienstplichtige van juli 1980 tot maart 1981 uitgezonden geweest naar Libanon. In die tijd heb ik als chauffeur van een YP-408 een incident meegemaakt waarbij iemand een ijzerdraad over de weg gespannen had op de hoogte waar mijn hoofd boven de YP uitstak. De boordschutter zag het gelukkig tijdig. Ik ben onder behandeling voor PTSS omdat er meer zaken zijn voorgevallen die niet goed zijn verwerkt. Voor mijn therapie probeer ik in contact te komen met collega's van destijds die hierbij zijn geweest. Hun verhaal vult misschien mijn herinneringen aan en kan me hopelijk helpen bij mijn therapie.

Zou u mij willen mailen op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.."

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web