Links

Privacy verklaring


• In de van de webshop van de Nederlandse Unifil Vereniging wordt de vereniging aangeduid als NUV-webshop.  
• NUV-webshop biedt verschillende diensten. Voor die diensten hebben we soms informatie van u als NUV-webshop gebruiker nodig. De onderstaande regels hebben we voor onszelf opgesteld om u een waarborg te bieden dat wij zorgvuldig met die informatie zullen omgaan. U kunt ons te allen tijden aan deze regels houden.
• NUV-webshop doet haar best correcte gegevens van u te registeren en stelt u voor zover dat technisch mogelijk is, zelf in staat uw gegevens aan te passen.
• Als er onjuiste gegevens over u zijn vastgelegd, zal NUV-webshop deze verwijderen. U kunt een schriftelijk verzoek daartoe richten aan NUV-webshop.
• De geregistreerde gegevens zijn niet zonder uw toestemming in te zien door derden en zullen ook niet zonder uw toestemming overgedragen worden aan derden, behalve in het geval dat:
o Het noodzakelijk is voor het goed functioneren van NUV-webshop diensten die door partners van NUV-webshop worden aangeboden. Voordat uw gegevens aan de andere partij worden medegedeeld wordt u hiervan op de hoogte gesteld en bent u in de gelegenheid om dit te verbieden en af te zien van het gebruik en de dienst. Indien u gebruik maakt van diensten van partners van NUV-webshop gelden op dat moment de regels van die partner op het gebied van privacy.
o NUV-webshop hier wettelijk toe verplicht wordt of indien dit noodzakelijk is om de rechten van gebruikers van de NUV-webshop diensten of om de rechten van NUV-webshop te beschermen.
• NUV-webshop kan cookies toepassen om u als gebruiker makkelijker te herkennen en navigatie door de NUV-webshop diensten te vereenvoudigen. Indien u hier geen prijs op stelt kunt u het ontvangen van cookies blokkeren in uw browser.
• De door u opgegeven informatie kan gebruikt worden om commerciële boodschappen specifiek op u te richten. Als u geen prijs stelt op commerciële boodschappen van NUV-webshop, zal NUV-webshop op uw verzoek [schriftelijk of per email] de toezending daarvan beëindigen. Als het gaat om commerciële boodschappen van NUV-webshop partners kunt u uw verzoek richten aan deze NUV-webshop partner.
• Adverteerders bij NUV-webshop of partners van NUV-webshop kunnen cookies toepassen om de kwaliteit van hun advertentie campagnes te verbeteren. Middels deze cookies is het mogelijk voor hen om bij te houden welke sites waarop ze adverteren door u zijn bezocht. NUV-webshop heeft bedongen dat deze gegevens niet aan uw persoonlijke gegevens worden gekoppeld.
• NUV-webshop houdt zich het recht voor deze privacy verklaring aan te passen. Elke aanpassing zal op deze pagina gepubliceerd worden.

Artikel_serperator_NUV

Terug

 

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Inloggen

Oproepen

Agenda

ma di wo do vr za zo
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
31

logo lzv web