Beste unifil motorrijders,

Nog even en dan is het zover, de 1ste Unifil motortoertocht op 20 mei 2017. We hebben afgelopen weekend met een aantal collega's een route gereden, en deze zijn we nog een beetje aan het aanpassen maar in grote lijnen staat de dag en route wel vast. Hieronder volgt een globale indeling van de dag zodat jullie je alvast kunnen " voorbereiden" .

Aankomst in de buurt van Hilversum tussen 09.30 uur en 10.15 uur ( koffie met gebak)

vertrek 1 gedeelte van de route om 10.30 uur

lunch zal ergens in de buurt van Elburg plaatsvinden

vertrek 2 deel van de route omstreeks 13.00 uur

einde route in de buurt van 't harde omstreeks 15.00 uur en 15.30 uur

nazit met een drankje tot omstreeks 16.00 uur en dan weer veilig naar huis

Nogmaals, we zijn op dit moment bezig met een gedetailleerde uitwerking.

Jullie kunnen je natuurlijk al opgeven voor deze motortoertocht.

Dit kan door een email te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Geef svp even aan of je alleen komt of met een bijrijder. Voor vragen kun je me bereiken op 06-54631686

Ik hoop jullie allen te mogen ontmoeten op 20 mei, om er een leuke dag van te maken.

Joop hoek

S3/NUV

Laat reactieformulier zien

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web