Ook dit jaar was de wandelgroep van de partij bij de Rode Kruistocht in Geldermalsen op zaterdag 22 april 2017. De eerste wandelaars waren op deze frisse ochtend om 7.15 uur op de parkeerplaats gearriveerd. Om 8.30 uur vertrok het peloton van 20 man gepakt en gezakt naar de route west 25 km. Die dag dreigde het in Deil met regen, maar gelukkig was het droog en zonnig. De truien bleven aan tot over de finish.

De routes waren druk met circa 30.000 wandelaars bezet. Een goede voorbereiding op de vierdaagse om in pelotonsverband bij elkaar te blijven, en in een hoog tempo de wandeling af te leggen.

Bij de dames en kinderen trokken we weer als vanouds veel de aandacht. Het is een magische aantrekkingskracht.

 20170422 150023

Laat reactieformulier zien

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web