Op de NLVD op 24 juni 2017 hebben zich een aantal nieuwe leden aangemeld. Waar onder Kpl. G.J. (Gerrie) Ras uit Alkmaar. Het inschrijfformulier is door Berry meegenomen naar Warnsveld en bereikte mij met de overige post deze week ter verwerking in de ledenadministratie. Bij het verwerken blijkt Gerrie lid  1300 te zijn in de telling die in september de DV thuisgestuurd krijgt.

Onze felicitaties.

De vereniging groeit gestaag. activiteiten als een reünie in 2014, de DIN uitreikingen, en ook een NLVD in Den Haag, of activiteiten in Gouda brengt ons nieuwe leden. 

Stilstand is achteruitgang is zeker van toepassing bij het werven van nieuwe leden. 

Een van onze leden die al jarenlang nieuwe leden aanbrengt is onder de aandacht gebracht van de commissie waarderen en belonen.

Samen komen we aan de top.

Neer, 8 juli 2017

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web