Beste Unifillers,
Op 7 oktober 2017 organiseert Het Veteranenhuis te Smilde een Libanondag en jullie zijn hierbij van harte uitgenodigd. De entree is gratis en de dag begint om 10.00 en zal omstreeks 17.00 uur eindigen. Tijdens deze dag kunnen jullie naast een gezellig samenzijn met je maten genieten van libanese hapjes, soep en muziek. Tevens zullen er diverse standjes aanwezig zijn waaronder de merchandise stand van de NUV en o.a. een stand met legerkleding. Het adres is Kanaalweg 8 te Smilde. Je kan op deze plek of een stukje verder op een groot parkeerterrein je auto parkeren.

Als je komt dan graag een bevestiging naar : Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Het is de eerste Libanondag in Smilde en ik wens jullie allen een fijne dag toe.

 

Joop Hoek

S3/NUV

0654631686

 

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web