Het laatst verschenen nummer is jaargang 18, nummer 4-2017. De editie van december 2017 kent 28 pagina's.

In dit nummer onder andere:

- Kameraadschap tussen WOII en Libanonveteranen

- Eerherstel na 35 jaar

- de rubriek Een van ons – Unifillers met een passie, met dit keer Klaas Cock

- en diverse verslagen van activiteiten door het hele land.

- coverfoto: Erik Kuiper

 De deadline voor inlevering copy voor een ieder, die een bijdrage wil leveren aan ons verenigingsblad, is voor de editie Dubbel Vier 1-2018:  aanleveren voor 21-02-2018.  We zitten met een strak productieschema. Later aangeleverd materiaal kunnen we helaas niet meer plaatsen. Copy gelieve rechtstreeks aan te leveren bij onze redactie op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor perfecte foto's in de Dubbel Vier benodigen wij foto's met een hoge resolutie. Liefst van 1 Mb of groter. Foto's verstuurd met WhatsApp of afkomstig van Facebook zijn minder geschikt qua resolutie.

2017 4

 

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web