Remembrance Day zaterdag 10 november 2018

Op deze dag vindt op De Nieuwe Ooster de jaarlijkse Klaprozenherdenking plaats. Het Britse equivalent voor onze 4 mei herdenking wordt georganiseerd door de Royal Air Forces Association, Amsterdam Branche. De stoet eindigt bij het ereveld van de tijdens de Tweede Wereldoorlog gesneuvelde militairen. Voor deze gelegenheid zijn we op zoek naar 6 vrijwilligers voor de Erewacht.

Het evenement vindt plaats op de begraafplaats  " De Nieuwe Ooster" , Kruislaan 126 te Amsterdam. Aanvang is 09.30 uur en het eindigt omstreeks 12.00 uur. 

Het tenue is oud groen of DT. Afhankelijk van de vrijwilligers die zich aanmelden zal er gekozen worden voor één uniform Oud Groen of DT. 

Wilt u zich s.v.p. voor 4 november ?  Aanmelden bij Joop Hoek.  E-mail :  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bellen naar M 06-54 63 16 86.

Met blauwe groet,

Joop Hoek, NUV S3

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web