Update d.d. 21-03-2019:

Hieronder treffen jullie het programma aan van de beëdiging JWF op 17 april te Groningen. De NUV zal graag met een detachement willen aantreden bij deze beediging. Er hebben zich reeds enige UNifillers aangemeld maar nog niet voldoende om een detachement te vormen. Gezien onze verbondenheid met het 44 Painfbat. zou het mooi zijn als we ook dit jaar met een detachement ( min 12 pax) zouden kunnen aantreden. U kunt zich aanmelden via emailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Mobiel bereikbaar op 06-54 63 16 86

Het programma ziet er als volgt uit:

11.30 uur: Ontvangst in de Drie Gezusters PUB, Grote Markt 36 te Groningen

12.45 uur: Genodigde Familie en vrienden nemen plaats op de VIP tribune

13.00 uur: Parade en Defile van militairen door de stad

13.25 uur:Aanvang ceremonie, beëdiging van militairen 44 Pantserinfanteriebataljon Regiment Infanterie Johan Willem Friso

15.15-17.00 uur: Bijeenkomst in de Drie gezusters PUB

10.00-17.00 uur: Static Show van Diverse Hightech pantservoertuigen op de Grote markt, inwoners kunnen kennismaken met militairen en materiaal.

Voor deelnemers van het Detachement betekent dit:
opkomsttijd: 11.30
Locatie: deDrieGezusters
tenue: oud groen
vertrek naar verzamelpunt vertrek defilé:12.15 uur.

 

Oorspronkelijk bericht:-

Op 17 April zal er een beëdiging plaatsvinden van één of meerdere personen werkzaam bij het 44 PAINFBat. in Groningen. Het is traditie dat de Nederlandse UNIFIL Vereniging dan aanwezig is met een detachement.

Het tenue is oud groen, blauwe baret/koord/sjaal. We beschikken nog niet over alle details van deze dag. Maar jullie kunnen je nu alvast bij Joop opgeven als je het leuk vindt om hierbij aanwezig te zijn. 

Stuur s.v.p. een bericht naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Met blauwe groet,

Joop Hoek,  S3/NUV, M 06-54 63 16 86

publ 2019-03-06 Blie / gewijzgid SNe 10-03-2019

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Oproepen

Agenda

logo lzv web