LogoS18S 2019LogoS18S 2019

Elk jaar op 18 september herdenkt Eindhoven de bevrijding in 1944 door de Amerikaanse 101 ste Airborne Division en het tweede Britse leger met het fakkeldefile in de Eindhovense binnenstad.

Het programma van het fakkeldefilé op het Stadhuisplein zal er dan ook als volgt uit zien:

 • 19:00 – 19:45 uur Muzikaal voorprogramma
  19:45 – 19:55 uur Optreden van het Eindhovense Gilden
  19:55 – 21:20 uur Ceremonie fakkeldefilé

Zoals ieder jaar wordt u als deelnemer verwacht zich op 18 september tussen 19:00 – 19:30 uur te melden bij de organisatie ter hoogte van het podium op het 18 Septemberplein. De stoet zal om 19:45 uur vertrekken naar het Stadhuisplein via de Demer – Marktstraat – Markt – Jan van Lieshoutstraat – Catharinaplein – Kerkstraat – Wal – Stadhuisplein.

Ook dit jaar is het de wens van de organisatie dat de NUV zal deelnemen met een detachement. Ik wil jullie dan ook verzoeken om voor 7 juli aan te melden voor dit evenement. Geef dan het volgende aan:

 • Naam:
 • Aantal personen: ...
 • Loop je mee in Detachement: ja/nee
 • Tribunekaarten gewenst stadhoudersplein: ja/nee Bij Ja het aantal kaarten
 • Stoel gewenst bij monument Stadhouders plein: ja/nee
 • Kom je naar de receptie: ja/nee Bij ja het aantal personen

Je bent vanaf 13.00 uur welkom in de Treffer te Eindhoven. Vanuit de Treffer vertrekken we om omstreeks 18.45 uur richting Septemberplein. Tenue is: oud groen, blauw koord, sjaal en baret

Geef je deelname door aan Joop Hoek per mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Voor vragen is Joop te bereiken onder nummer 06-54 63 16 86

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Oproepen

Agenda

logo lzv web